fbpx

DODATKOWE USŁUGI TAXI

Jeżeli potrzebujecie nieco większego auta, bo jest Was więcej jak 4 osoby to możemy Wam pomóc. Posiadamy w swojej flocie VAN’y i BUS’y, które łącznie mogą przewieźć na terenie Brzegu dziesiątki osób w krótkim czasie.

Dopłata jest automatyczna do kursu.

Na terenie Brzegu taksówka VAN / BUS będzie Was kosztować min. 20PLN (  w tej kwocie zawarte jest podstawienie taksówki i kurs do 2km )

ZAKUPY NA TERENIE MIASTA BRZEG

 Zakupy „nagłej potrzeby” takie jak: papierosy, alkohol, chipsy itp. przywozimy na terenie miasta Brzeg za 20zł.

Zazwyczaj przyjeżdżamy w zaledwie 10-15min.

POZA MIASTEM, ALE NADAL W STREFIE

Zakupy do miejscowości, które należą do STREFY  , czyli takich które bezpośrednio graniczą z Miastem Brzeg.

Kosztują 30zł, a jeżeli zamówisz poprzez aplikację to 25zł

Zazwyczaj zakupy trafiają do klientów w zaledwie 15-20min.

STREFA:

Pisarzowice

Brzezina

Pawłów

Żłobizna

Skarbimierz / osiedle

Zielęcice

DO INNYCH MIEJSCOWOŚCI

Za zakupy do miejscowości położonych poza STREFĄ należy doliczyć 10zł do ceny za transport do danej miejscowości.

Ceny wyszczególnione są w cenniku międzymiastowym.

Np. Koszt podróży do Pępic wynosi 25zł (aplikacja), do tego należy dodać 10zł = 35zł – to koszt przywiezienia zakupów do Pępic.

NA TERENIE BRZEGU

Koszt odpalenia samochodu za pomocą kabli rozruchowych wynosi dokładnie 40zł na terenie Miasta Brzeg.

Opłatę należy uiścić za samo podjęcie próby odpalenia samochodu przez kierowcę taxi.

POZA MIASTEM BRZEG 30PLN – DO CENY SAMEGO TRANSPORTU Z APLIKACJ
Koszt odpalenia samochodu za pomocą kabli rozruchowych do miejscowości poza terenem miasta Brzeg wynosi tyle co koszt transportu do danej miejscowości + 30zł za odpalenie.

Przy wycenianiu odpalenia auta poza miastem bierzemy pod uwagę ceny transportu określone przy zamawianiu z aplikacji.

Przykładowo: Jeżeli nie możesz odpalić samochodu i znajdujesz się w Krzyżowicach to patrzysz na cenę do Krzyżowic ( z aplikacji to jest 25zł ) i dodajesz do niej 30zł. Koszt odpalenia Twojego samochodu, który znajduje się w Krzyżowicach będzie wynosił 55zł.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”HOLOWANIE” tab_id=”1588785611907-4131975a-6dce”][vc_column_text]Holowanie traktujemy  bardzo indywidualnie, ponieważ niewielu kierowców decyduje się na wykonanie takiej usługi. Tym raczej zajmuje się pomoc drogowa. Jednak jeżeli nie masz innej możliwości lub szukasz tańszej usługi holowania to skontaktuj się z nami. Być  może znajdzie się akurat kierowca, który zdecyduje się by Ci pomóc.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”WYMIANA KOŁA” tab_id=”1588785613160-a90e58b8-9cca”][mk_button style=”three-dimension” corner_style=”rounded” bg_color=”#000000″ txt_color=”#ffffff”]50PLN – NA TERENIE BRZEGU[/mk_button][mk_button style=”three-dimension” corner_style=”rounded” bg_color=”#000000″ txt_color=”#ffffff”]+ 50PLN – DO CENY TRANSPORTU POZA BRZEGIEM[/mk_button][vc_empty_space height=”60px”][vc_column_text]Chętnie Ci pomożemy jeżeli potrzebujesz szybko wymienić koło w samochodzie i jechać dalej.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ODPROWADZENIE AUTA” tab_id=”1588785657691-56e7baed-143d”][vc_btn title=”PODWÓJNA CENA ZA KURS” color=”black”][vc_column_text]Jeśli chcesz wrócić do domu własnym samochodem to idealna opcja dla Ciebie.
Po spożyciu alkoholu nie możesz prowadzić żadnego pojazdu.

Możesz do nas zadzwonić i poprosić o pomoc.
Nie jest to co prawda typowa usługa Taxi,
ale w takiej sytuacji też możemy Ci pomóc![/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”WYNAJEM KIEROWCY” tab_id=”1588785770816-12e84c82-a568″][vc_btn title=”CENA JAK ZA KURS NASZĄ TAKSÓWKĄ WG CENNIKA” color=”black”][vc_column_text]Jeśli Twoja potrzeba wymaga własnego szofera. Jeśli chcesz jechać w kilka miejsc własnym autem to wygląda na to, że potrzebujesz szofera. Możesz takiego znaleźć w Olavia Taxi.

Nie jest to standardowa usługa taxi, ale my nie mamy z tym problemu.
W takiej sytuacji kierowca będzie naliczał Ci opłaty zgodnie z naszym cennikiem.

Paliwo i wszelkie inne opłaty są oczywiście po Twojej stronie.

Kierowca staje się wtedy Twoim szoferem.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”KOMBII” tab_id=”1588785662086-eec56a9e-26d6″][vc_btn title=”+ 10PLN” color=”black”][vc_column_text]Generalnie jest tak, że NIE DOLICZAMY żadnej opłaty za prośbę samochodu Kombi, ponieważ staramy się, aby większość aut z naszej floty pojazdów taxi była duża i przestrzenna.

Jeżeli rzeczy, które zamierzasz przewieźć naszą taksówką zmieszczą się dopiero po całkowitym złożeniu tylnych siedzeń to wtedy kierowca doliczy Ci 10zł do standardowego kursu.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ZWIERZĘTA” tab_id=”1588785663253-000c3527-d991″][vc_btn title=”+ 0PLN” color=”black”][vc_column_text]Od początku działalności Olavia Taxi nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za pasażerów innego gatunku 🙂

Rozumiemy, że dla wielu z Was zwierzę jest częścią i członkiem rodziny.

Mamy tylko do Was wielką prośbę BY INFORMOWAĆ o tym, że zamierzacie zabrać ze sobą  pupila do naszej taksówki.

Prosimy również byście zawsze mieli ze sobą koce, transportery itp. dla swoich zwierzątek.

WAŻNE: Niektórzy kierowcy są uczuleni na sierści różnej maści zwierzątek, dlatego tak ważne jest by INFORMOWAĆ w trakcie zamawiania taksówki o tym, że zwierzę również będzie jechać. Jeżeli tego nie zrobisz to miej na uwadze, że kierowca może nie zabrać Twojego pupila i będziesz zobowiązany/a zapłacić 10zł temu kierowcy za przyjazd oraz czekać na kolejnego.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”PACZKA” tab_id=”1588785717202-d26d9883-2fe6″][vc_btn title=”+ 10PLN” color=”black”][vc_column_text]Dostarczamy paczki wielokrotnie szybciej niż kurier, ponieważ nie trzeba nas umawiać itp.

Wystarczy zamówić taksówkę, która pojawi się do 10min u Ciebie i od razu wysyłasz swoją paczkę.

Doliczamy Ci  10zł do ceny za kurs tylko wtedy, gdy musimy wyjść po paczkę i zanieść ją w określone miejsce.

Jeżeli paczka zostanie dostarczona i odebrana przy samochodzie wtedy liczymy tylko jak za kurs taxi.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”KWIATY” tab_id=”1588785800571-cbf92ca4-a392″][vc_btn title=”15PLN – APLIKACJA NA TERENIE BRZEGU” color=”black”][vc_btn title=”20PLN – W INNY SPOSÓB NA TERENIE BRZEGU” color=”black”][vc_column_text]Możesz zadzwonić, a my kupimy kwiaty za Ciebie i je dostarczymy do wskazanej przez Ciebie osoby.
Nie wnikamy. Wykonujemy tylko Twoje polecenie. Na życzenie dostaniesz raport.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ZWROT ZGUBY” tab_id=”1588785718469-68df1e10-2867″][vc_btn title=”10PLN – NA TERENIE BRZEGU” color=”black”][vc_column_text]Niestety, ale bardzo często zdarza się, że ktoś zostawia w naszych autach swoje ważne
przedmioty typu: portfel, telefon, parasol, czapka itp.

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnie odebrać swojej zguby to kierowca może Ci ją przywieźć we wskazane miejsce nie licząc już tego jaki zwykły kurs. Policzy zawsze 10zł niezależnie od miejsca w Brzegu, o które poprosisz.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ANULOWANIE KURSU” tab_id=”1588785822176-66be31fe-7665″][vc_btn title=”10PLN” color=”black”][vc_column_text]Pobieramy opłatę w wysokości 10zł za to, że klient zamówił taksówkę po czym anulował ją, gdy kierowca był na miejscu lub przynajmniej w połowie drogi do klienta.

Opłata taka jest spowodowana tym, że dany kierowca stracił czas, paliwo, miejsce w kolejce na postoju oraz możliwość podjęcia innego zlecenia w tym samym czasie.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”INNE” tab_id=”1588785820621-7bbac2de-eb74″][vc_column_text]Wiemy, że jest jeszcze wiele sytuacji, w których nasze taksówki czy kierowcy mogliby Ci pomóc.
Jeżeli masz potrzebę, o której nie wspomnieliśmy, to kontaktuj się z nami i wyjaśnij w czym rzecz. Pomożemy.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][/vc_row]